Το πρόγραμμα της Α1

Ανακοινώθηκε στον ιστότοπο της ΕΣΚΑΗ το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων του Α γύρου του πρωταθλήματος της Α1.

Το πλήρες πρόγραμμα

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/10/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 0 – 0
06/10/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
06/10/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
06/10/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
06/10/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
06/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
06/10/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
13/10/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
13/10/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
13/10/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 0 – 0
13/10/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
13/10/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 0 – 0
13/10/14 8:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
20/10/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
20/10/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
20/10/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
20/10/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
20/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
20/10/14 8:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/10/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
27/10/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
27/10/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
27/10/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 0 – 0
27/10/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
27/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 0 – 0
27/10/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
03/11/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
03/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
03/11/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
03/11/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 0 – 0
03/11/14 8:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
03/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
10/11/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
10/11/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
10/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 0 – 0
10/11/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 0 – 0
10/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
10/11/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/11/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
17/11/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
17/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 0 – 0
17/11/14 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
17/11/14 8:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
17/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
17/11/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
24/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
24/11/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
24/11/14 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 0 – 0
24/11/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
24/11/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
24/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 0 – 0
01/12/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
01/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 0 – 0
01/12/14 8:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
01/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
01/12/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
01/12/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
08/12/14 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
08/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 0 – 0
08/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
08/12/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
08/12/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
08/12/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 0 – 0
15/12/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
15/12/14 8:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
15/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
15/12/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 0 – 0
15/12/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
15/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
22/12/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 0 – 0
22/12/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 0
22/12/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
22/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
22/12/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
22/12/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/15 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
12/01/15 8:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
12/01/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
12/01/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 0 – 0
12/01/15 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
12/01/15 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 0 – 0
12/01/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0

 

Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s