Πρόγραμμα Β γύρου Α2 Ανδρών 2013-2014

Ανακοινώθηκε από την ΕΣΚΑΗ το πρόγραμμα των αγώνων του Β γύρου του πρωταθλήματος Α2 Ανδρών 2013-2014

Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/14 6:15: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
22/01/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
22/01/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
22/01/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
22/01/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
22/01/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
22/01/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/01/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
29/01/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
29/01/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
29/01/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
29/01/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
29/01/14 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
29/01/14 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
05/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
05/02/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
05/02/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
05/02/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
05/02/14 6:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
05/02/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/02/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
12/02/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
12/02/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
12/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
12/02/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
12/02/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
12/02/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/02/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
19/02/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
19/02/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
19/02/14 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
19/02/14 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
19/02/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
19/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/02/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
26/02/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
26/02/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
26/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
26/02/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
26/02/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
26/02/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/03/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
05/03/14 8:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
05/03/14 6:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
05/03/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
05/03/14 8:30: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
05/03/14 8:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
05/03/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/03/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
12/03/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
12/03/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
12/03/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
12/03/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
12/03/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
12/03/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/03/14 8:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
19/03/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
19/03/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
19/03/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
19/03/14 6:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
19/03/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
19/03/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/03/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
26/03/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
26/03/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
26/03/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
26/03/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
26/03/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
26/03/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/04/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
02/04/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
02/04/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
02/04/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
02/04/14 6:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
02/04/14 8:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
02/04/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/04/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
09/04/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
09/04/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
09/04/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
09/04/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
09/04/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
09/04/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/04/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
23/04/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
23/04/14 9:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
23/04/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
23/04/14 9:00: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
23/04/14 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
23/04/14 7:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s