Επιτυχημένη η χρονιά για το μίνι …

Ολοκληρώθηκε το Τουρνουά Μίνι 2015-2016 της ΕΣΚΑΗ.

Ο Αίαντας συμμετείχε στον 1ο όμιλο.

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 17 9 8 1 0 487 297 190 0 1
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 16 9 7 2 0 466 341 125 0 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 14 7 7 0 0 387 193 194 4 2,909
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 14 9 5 4 0 275 291 -16 3 0,590
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 14 9 5 4 0 273 269 4 2 0,657
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 13 9 4 5 0 291 308 -17 0 1
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 12 9 3 6 0 365 424 -59 0 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙ 10 8 2 6 0 257 284 -27 2 1,178
ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 10 8 2 6 0 287 282 5 1 0,848
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 9 9 0 9 0 168 567 -399 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/03/16 15:45 Ε.Α.Π ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 35 – 30 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
25/03/16 20:45 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 95 – 15 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26/03/16 18:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 35 – 48 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
26/03/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 50 – 30 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26/03/16 14:15 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 20 – 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/04/16 17:30 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 16 – 63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
02/04/16 18:30 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 30 – 39 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
03/04/16 17:00 Ε.Α.Π ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 29 – 35 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
02/04/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 38 – 49 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
03/04/16 15:45 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 29 – 58 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/04/16 18:30 Π.Γ.Ε. ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 17 – 20 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
09/04/16 17:30 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 47 – 30 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
09/04/16 14:15 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 38 – 47 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
09/04/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 49 – 66 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10/04/16 15:30 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 41 – 20 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/04/16 19:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 33 – 28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
17/04/16 19:45 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 22 – 49 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
16/04/16 19:45 Π.Γ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 73 – 42 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
16/04/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 48 – 28 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
16/04/16 18:30 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 54 – 26 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/04/16 14:30 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 33 – 34 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
24/04/16 19:45 Π.Γ.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 35 – 62 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23/04/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 45 – 57 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23/04/16 19:30 Π.Γ.Ε. ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 17 – 23 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23/04/16 16:15 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 14 – 72 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/05/16 19:45 Π.Γ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 0 – 0 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15/05/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 39 – 46 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08/05/16 16:00 Ε.Α.Π Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 24 – 32 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
08/05/16 17:15 Ε.Α.Π ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 46 – 17 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
07/05/16 18:30 Π.Γ.Ε. ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 17 – 24 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/05/16 16:15 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 36 – 57 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14/05/16 17:30 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 74 – 34 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14/05/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 48 – 17 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15/05/16 15:15 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 16 – 64 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14/05/16 19:30 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 24 – 26 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/05/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 49 – 44 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22/05/16 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 59 – 34 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21/05/16 16:15 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 69 – 24 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21/05/16 19:45 Π.Γ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 44 – 22 ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
22/05/16 16:15 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 38 – 29 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/05/16 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 31 – 43 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
28/05/16 17:30 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 32 – 24 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28/05/16 15:15 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 20 – 63 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
28/05/16 15:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 28 – 48 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29/05/16 15:00 ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s