Ξεκινάει το τουρνουά παμπαίδων ΕΣΚΑΗ …

Σύμφωνα με την ανακοίνωση της ΕΣΚΑΗ το Σαββατοκύριακο ξεκινάει το Τουρνουά Παμπαίδων 2014-2015.

Ο Αίαντας συμμετέχει με δύο ομάδες, την Α με παιδιά γεννημένα κυρίως το 2001 και τη Β με παιδιά μικρότερα.

Αίαντας Α

Οι ομάδες του 1ου ομίλου

Η ομάδα Α είναι στον 1ο όμιλο που συμμετέχουν 9 ομάδες: ΑΣ Απόλλων, Παναχαϊκή, Αίολος Αγυιάς, ΕΑΠ, Αίαντας, Ολυμπιάδα, Ακράτα, Έσπερος και Προμηθέας.

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής περιλαμβάνει τους αγώνες

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
23/11/14 19:00 Π.Γ.Ε. ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
23/11/14 0:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
23/11/14 13:15 ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ
23/11/14 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙΟΥ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ

Το πλήρες πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/14 12:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
23/11/14 7:00: Π.Γ.Ε. ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
23/11/14 1:15: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 0 – 0
23/11/14 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
  (ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0  
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 0 – 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0  

Αίαντας Β

Οι ομάδες του 2ου ομίλου

Η ομάδα Β είναι στον 2ο όμιλο που συμμετέχουν 10 ομάδες: Αίαντας ΑΣΑΑ, Απολλωνιάς ΑΣ, Αστέρια Αχαΐας, Αχαγιά 82, Γλαύκος, ΕΑ Παραλίας, Έσπερος ΑΟΠΑ Β, Έσπερος ΑΟΠΑ Γ, Προμηθέας Β,  Προοδευτική,

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής περιλαμβάνει τους αγώνες

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Γηπεδούχος Φιλοξενούμενος
23/11/14 20:15 Π.Γ.Ε. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ
23/11/14 0:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82
23/11/14 15:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο.
23/11/14 16:15 ΡΟΙΤΙΚΩΝ Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚΤΑΙΟΥ Β ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ
24/11/14 18:30 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ)

 Το πλήρες πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/14 4:15: ΡΟΙΤΙΚΩΝ Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
23/11/14 8:15: Π.Γ.Ε. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 0 – 0
23/11/14 12:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
23/11/14 3:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
24/11/14 6:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 0 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 0 – 0  
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 0 – 0
Advertisements

2 Comments

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s