Με Προμηθέα εκτός έδρας ξεκινάνε οι παμπαίδες …

Ανακοινώθηκαν οι ομάδες του τουρνουά παμπαίδων και το πρόγραμμα των τρίων πρώτων αγωνιστικών.

Ο Αίαντας τοποθετήθηκε στον 2ο όμιλο και ξεκινάει τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις την Κυριακή 3/11 στις 15.30 στο Προπ. Κλειστό του Απόλλωνα με αντίπαλο τον Προμηθέα

Ο όμιλος

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/13 4:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
03/11/13 1:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 – 0
03/11/13 3:30: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
03/11/13 11:45 Π.Γ.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/13 1:15: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
09/11/13 8:30: ΓΟΥΒΑΣ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
09/11/13 7:15: ΓΟΥΒΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
10/11/13 4:15: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/11/13 3:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
17/11/13 3:45: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
17/11/13 2:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
17/11/13 1:15: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
1:00: (ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
1:00: (ΑΓΝΩΣΤΟ) ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
1:00: (ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
1:00: (ΑΓΝΩΣΤΟ) ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 0 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s