Η κλήρωση της Α2 Ανδρών περιόδου 2013-2014 …

DSCF0659_ΑντιγραφήΣήμερα Τρίτη 24/9 στις 19:30 στην Αίθουσα Τύπου του Παμπελοποννησιακού Σταδίου πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Α2 Ανδρών.

Στο πρωτάθλημα συμμετέχουν 14 ομάδες. Ο Αίαντας Α.Σ.Α.Α. έλαβε τον κλειδάριθμο 12 οπότε το πρόγραμμα των 13 αγωνιστικών διαμορφώθηκε ως εξής:

  1. εκτός με ΑΟ Αχαγιά 82
  2. εντός με ΓΥ.ΠΑ.Σ.
  3. εκτός με ΑΣ Απολλωνιάς
  4. εντός με ΑΓΕΑ Υπεριων
  5. εκτός με ΑΓΣ Πύργο 99
  6. εκτός με ΕΣ Ιτεων Πάτρας
  7. εντός με ΑΠΣ Πατρεα
  8. εκτός με ΑΣ Νίκη Προαστείου
  9. εντός με ΑΣ Σφήκα
  10. εκτός με ΑΕ Λεχαινών
  11. εντός με ΑΟ Αιγέας
  12. εκτός με ΑΟΠ Δικέφαλο
  13. εντός με ΕΑ Παραλίας

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0
ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 0 – 0
ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 0 – 0
ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 0 – 0
ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 0 – 0
ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΝΙΚΗ ΑΣ 0 – 0
Advertisements

1 Comment

  1. Ενημερώθηκε το δημοσίευμα με το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος για όλες τις ομάδες. Σημειώνουμε ότι σύμφωνα με το πρόγραμμα οι αγώνες του πρωταθλήματος γίνονται Τετάρτη με έναρξη στις 9/10. Ειδικά για την πρώτη αγωνιστική είναι ενδεχόμενο ορισμένοι αγώνες να πραγματοποιηθούν την Κυριακή 6/10.

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s