Τουρνουά παμπαίδων 2014-2015

Παμπαίδες Α

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 18 9 9 0 0 431 212 219 0 1
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 15 8 7 1 0 326 190 136 2 1,448
ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 15 9 6 3 0 386 301 85 1 0,690
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 14 8 6 2 0 327 179 148 0 1
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 12 8 4 4 0 362 297 65 4 1,060
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12 8 4 4 0 267 209 58 3 1,107
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12 9 3 6 0 235 280 -45 2 0,838
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 10 8 2 6 0 201 387 -186 0 1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙ 9 8 1 7 0 193 365 -172 0 1
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 6 9 0 6 3 38 346 -308 0 1
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 0
23/11/14 3:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 41 – 22 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
23/11/14 7:00: Π.Γ.Ε. ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 20 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
23/11/14 1:15: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 28 – 47 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8:15: Π.Γ.Ε. Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 0 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/11/14 3:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 37 – 30 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29/11/14 2:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 29 – 39 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30/11/14 5:15: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 78 – 13 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30/11/14 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 31 – 38 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29/11/14 6:00: ΚΑΜΑΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 34 – 59 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/14 8:15: Π.Γ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 33 – 30 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
08/12/14 6:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 48 – 26 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
06/12/14 7:00: Π.Γ.Ε. ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 0 – 20 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
07/12/14 6:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 30 – 32 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
07/12/14 5:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 18 – 60 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/14 1:45: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 17 – 53 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14/12/14 8:15: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 25 – 83 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
14/12/14 7:00: Ε.Α.Π Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 100 – 10 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
13/12/14 5:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 30 – 12 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14/12/14 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/14 6:15: Ε.Α.Π ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 68 – 18 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21/12/14 3:45: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 62 – 36 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
5:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 20
21/12/14 7:30: Ε.Α.Π ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 19 – 35 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21/12/14 5:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 42 – 29 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/15 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 32 – 46 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17/01/15 5:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 31 – 32 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17/01/15 7:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 15 – 48
17/01/15 2:30: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 23 – 68 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17/01/15 8:15: Π.Γ.Ε. ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 33 – 31 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/15 8:00: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 46 – 11 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01/02/15 5:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 20 – 0 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
31/01/15 4:00: ΚΑΜΑΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 24 – 56 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
31/01/15 5:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 33 – 29 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
01/02/15 6:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 50 – 20 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 20
07/02/15 5:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 72 – 12 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
07/02/15 3:30: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 20 – 44 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
08/02/15 6:30: Ε.Α.Π Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 38 – 36 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
08/02/15 7:45: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 26 – 54 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/15 4:00: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 31 – 34 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15/02/15 5:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 26 – 38 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 20 – 0
15/02/15 5:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 36 – 27 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
15/02/15 2:30: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 46 – 36 ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Παμπαίδες Β

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 17 9 8 1 0 318 222 96 0 1
ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 16 9 7 2 0 329 225 104 0 1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 15 9 6 3 0 379 258 121 3 1,060
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 15 9 6 3 0 340 239 101 3 1
ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 15 9 6 3 0 290 245 45 3 0,946
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 12 9 4 4 1 272 285 -13 0 1
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 11 9 2 7 0 224 281 -57 2 20000
ΑΧΑΓΙΑ 82 11 9 2 7 0 182 367 -185 1 4,999
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 10 9 3 4 2 249 236 13 2 3,277
Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚΤΑΙ 10 9 1 8 0 181 406 -225 1 0,305
Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/14 4:15: ΡΟΙΤΙΚΩΝ Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 20 – 31 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
23/11/14 2:30: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 25 – 38 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
23/11/14 3:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΑΓΙΑ 82 20 – 0 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23/11/14 3:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 44 – 41 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
24/11/14 6:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 39 – 28 ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/14 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 74 – 21 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29/11/14 5:15: ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 18 – 55 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
29/11/14 4:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 31 – 26 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29/11/14 3:45: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 35 – 41 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30/11/14 4:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 42 – 41 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/14 5:15: ΡΟΙΤΙΚΩΝ Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΑΧΑΓΙΑ 82 50 – 54 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
06/12/14 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 37 – 48 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
07/12/14 4:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 13 – 33 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
06/12/14 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 24 – 25 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
06/12/14 4:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 29 – 34 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/12/14 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 51 – 18 ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
13/12/14 4:15: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 64 – 26 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14/12/14 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 44 – 13 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
13/12/14 3:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 37 – 24 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13/12/14 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 13 – 60 ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
21/12/14 2:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 18 – 59 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
21/12/14 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 34 – 24 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
20/12/14 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 25 – 37 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
21/12/14 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΧΑΓΙΑ 82 42 – 29 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
20/12/14 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 23 – 35 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
18/01/15 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 64 – 17 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
17/01/15 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 29 – 28 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17/01/15 3:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 28 – 43 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18/01/15 2:45: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 30 – 39 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17/01/15 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΧΑΓΙΑ 82 51 – 21 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
31/01/15 6:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 0 – 20 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
31/01/15 4:15: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 33 – 14 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31/01/15 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 29 – 22 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31/01/15 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 36 – 37 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 20 – 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/02/15 4:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ 53 – 17 ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
07/02/15 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 34 – 30 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07/02/15 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 36 – 32 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
07/02/15 6:45: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) – ΑΧΑΓΙΑ 82 39 – 15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 0 – 20
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ Α.Σ. ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΑ- ΑΚ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 20 – 0
(ΑΓΝΩΣΤΟ) ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Γ) 20 – 0
14/02/15 12:15 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 43 – 32 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14/02/15 2:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ (Β) 12 – 50 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
14/02/15 3:45: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ (Β) 30 – 27 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

 

Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s