Τουρνουά παμπαίδων 2013-2014

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 14 7 7 0 0 340 110 230 0 1
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 12 7 5 2 0 207 197 10 0 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 11 6 5 1 0 197 138 59 2 1,037
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 11 7 4 3 0 227 160 67 1 0,964
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 9 7 2 5 0 176 240 -64 0 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 8 6 2 4 0 186 185 1 3 1,804
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 8 7 1 6 0 112 201 -89 3 0,673
ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙ 8 7 1 6 0 72 286 -214 3 0,611

 

 

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/13 4:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 34 – 35 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
03/11/13 2:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 32 – 17 ΓΕΡΑΝΙΟΣ
03/11/13 3:30: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 28 – 27 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12:45 Π.Γ.Ε. ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 20 – 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/13 11:00 ΑΓΥΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 26 – 29
09/11/13 8:30: ΓΟΥΒΑΣ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 20 – 23 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
09/11/13 7:15: ΓΟΥΒΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 6 – 63 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
09/11/13 7:15: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 43 – 18 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/11/13 3:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 22 – 48 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17/11/13 1:15: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 35 – 6 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16/11/13 2:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 17 – 62 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17/11/13 11:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 29 – 33 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/13 3:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 12 – 41 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
24/11/13 2:30: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 62 – 16 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
2:30: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 0 – 0
11:00 ΓΟΥΒΑΣ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 20 – 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/11/13 2:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 11 – 46 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
01/12/13 3:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 27 – 35 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
01/12/13 2:30: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 16 – 27 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
11:00 ΓΟΥΒΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 0 – 20
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/12/13 3:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 34 – 16 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
08/12/13 2:30: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 35 – 34 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
08/12/13 1:15: ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 51 – 36 ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
08/12/13 3:45: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 15 – 73 ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/13 6:30: Π.Γ.Ε. ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 23 – 39 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
15/12/13 3:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 54 – 13 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 20
14/12/13 7:45: Π.Γ.Ε. Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 12 – 56 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s