Στατιστικά παιδικού 2015-2016

Αγωνιστική Περίοδος: 2015-2016

Πρωτάθλημα: Παιδικό ΕΣΚΑΗ

Τελευταία ενημέρωση: 12/10/2015

Απόδοση ομάδας

Επιθετική δεινότητα

Αμυντική δεινότητα

Βολές

Δίποντα

 Τρίποντα

Πόντοι

Ριμπάουντ

Ασίστ

Κοψίματα

Κλεψίματα

Αποτελέσματα

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/09/15 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 106 – 27 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
27/09/15 18:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 – 0 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27/09/15 15:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 37 – 62 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
27/09/15 14:00 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ 45 – 49 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
27/09/15 17:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 19 – 73 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
14/11/15 18:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 52 – 63 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/10/15 17:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 51 – 64 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
04/10/15 19:00 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 47 – 50 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
11:00 ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 20 – 0 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
04/10/15 15:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 33 – 54 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
04/10/15 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 79 – 18 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/15 21:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 85 – 21 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
11/10/15 14:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ 52 – 59 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
11/10/15 16:45 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 73 – 50 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
11/10/15 21:00 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 90 – 25 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
11/10/15 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 48 – 58 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/10/15 11:00 ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 33 – 97 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
18/10/15 16:45 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 47 – 72 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18/10/15 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 43 – 80 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18/10/15 21:00 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 39 – 43 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18/10/15 19:15 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 34 – 63 ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
25/10/15 21:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 104 – 13 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
25/10/15 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 105 – 28 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
25/10/15 17:30 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 50 – 54 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
25/10/15 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 48 – 52 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
25/10/15 14:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ 53 – 38 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/11/15 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 44 – 69 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
01/11/15 21:00 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 42 – 60 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
01/11/15 16:45 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 34 – 82 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
01/11/15 18:30 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 28 – 54 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
01/11/15 11:15 ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 55 – 52 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/11/15 19:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 94 – 28 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
08/11/15 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 82 – 35 ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
08/11/15 12:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ 56 – 14 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08/11/15 17:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 102 – 11 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
08/11/15 19:15 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 45 – 34 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/11/15 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 43 – 72 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
15/11/15 18:15 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 47 – 54 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
15/11/15 21:00 Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 33 – 61 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15/11/15 15:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 16 – 103 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15/11/15 14:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ – ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ 62 – 52 ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/11/15 19:00 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 80 – 46 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
22/11/15 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 61 – 49 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22/11/15 17:00 ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 61 – 33 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22/11/15 19:15 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 63 – 38 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12:00 ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 20 – 0

Τελική βαθμολογία 1ης φάσης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 18 9 9 0 0 771 306 465 0 1
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 17 9 8 1 0 566 341 225 0 1
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 15 9 6 3 0 498 417 81 0 1
ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΑΓΕ 14 9 5 4 0 340 417 -77 4 1,096
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 14 9 5 4 0 566 455 111 3 0,962
ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 14 9 5 4 0 479 426 53 2 0,942
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 12 9 3 6 0 423 478 -55 0 1
ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ 11 9 2 7 0 389 534 -145 0 1
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 10 9 2 6 1 385 526 -141 0 1
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α.Π. 8 9 0 8 1 204 721 -517 0 1

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Β φάση

Βαθμολογία

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2η ΦΑΣΗ (1 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 12 6 6 0 0 456 207 249 0 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 10 6 4 2 0 312 339 -27 0 1
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 8 6 2 4 0 336 373 -37 0 1
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 6 6 0 6 0 228 413 -185 0 1

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Αποτελέσματα

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/11/15 16:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 73 – 45 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
30/11/15 19:30 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 27 – 69 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/12/15 18:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 77 – 49 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
06/12/15 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 34 – 74 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/15 20:45 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 60 – 63 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
13/12/15 15:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 88 – 39 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/12/15 18:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 46 – 63 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20/12/15 15:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 81 – 32 ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/01/16 15:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 36 – 79 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
03/01/16 17:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 53 – 40 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/01/16 19:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 63 – 55 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
09/01/16 20:00 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 24 – 62 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
Advertisements