Στατιστικά παιδικού 2014-2015

Αγωνιστική Περίοδος: 2014-2015

Πρωτάθλημα: Παιδικό Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΗ

Τελευταία ενημέρωση: 25/11/2015

Πορεία ομάδας στo Παιδικό Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΗ 2014-2015

Πίνακας βαθμολογίας 1ου ομίλου 1ης φάσης

 

 

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 18 9 9 0 0 727 263 464 0
ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 17 9 8 1 0 652 337 315 0
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 15 9 6 3 0 457 453 4 2
ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 15 9 6 3 0 407 381 26 1
ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 14 9 5 4 0 394 440 -46 2
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 14 9 5 4 0 386 496 -110 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 11 9 2 7 0 355 444 -89 4
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 11 9 2 7 0 290 442 -152 4
ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 11 9 2 7 0 231 463 -232 4
ΑΧΑΓΙΑ 82 0 9 0 0 9 0 180 -180 0

Αγώνες 1ου ομίλου 1ης φάσης

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
28/09/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 36 – 62 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28/09/14 8:30: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 31 – 117 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
28/09/14 7:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 28 – 47 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
6:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0 – 20
28/09/14 7:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 32 – 34 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
11/10/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 65 – 24 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
11/10/14 3:30: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 65 – 51 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11/10/14 6:00: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 80 – 17 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΧΑΓΙΑ 82 20 – 0
11/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 91 – 48 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/10/14 7:00: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 54 – 42 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12/10/14 4:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 45 – 40 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
12/10/14 7:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 39 – 34 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
8:30: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 0 – 20
12/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 67 – 76 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/10/14 3:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 59 – 40 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19/10/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 38 – 52 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
19/10/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 45 – 37 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
5:15: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0 – 20
20/10/14 6:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 19 – 82 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/10/14 7:00: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 46 – 32 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26/10/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 50 – 41 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
7:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΧΑΓΙΑ 82 20 – 0
26/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 78 – 43 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
26/10/14 2:30: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 129 – 37 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/11/14 2:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 49 – 61 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 0 – 20
02/11/14 7:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 11 – 85 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
02/11/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 25 – 90 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02/11/14 3:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 68 – 63 ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΑΧΑΓΙΑ 82 20 – 0
09/11/14 8:15: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 46 – 29 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
09/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 78 – 47 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
09/11/14 2:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 72 – 34 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
09/11/14 6:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 52 – 40 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/11/14 7:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α 24 – 50 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16/11/14 6:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 43 – 90 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0 – 20
15/11/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ 39 – 43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16/11/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 34 – 50 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΕΣΠΕΡΟΣ Α.Ο.Π.Α – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ 76 – 48 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23/11/14 7:00: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 81 – 33 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
23/11/14 2:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 76 – 26 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
6:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΟ ΑΧΑΙΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 20 – 0
23/11/14 3:45: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ 56 – 47 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s