Στατιστικά εφήβων 2016-2017

Αγωνιστική Περίοδος: 2016-2017

Πρωτάθλημα: Εφηβικό ΕΣΚΑΗ

Τελευταία ενημέρωση: 21/11/2016

Πορεία ομάδας στο εφηβικό πρωτάθλημα 2016-2017

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ 1η ΦΑΣΗ (2 ΟΜΙΛΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 15 8 7 1 0 510 273 237 2 1,405
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 15 8 7 1 0 558 358 200 1 0,711
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 14 8 6 2 0 415 298 117 2 1,066
ΣΦΗΚΑ ΑΣ 14 8 6 2 0 523 336 187 1 0,937
ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 12 8 4 4 0 352 388 -36 0 1
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 10 8 2 6 0 397 486 -89 2 1,896
ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 2013 10 8 2 6 0 213 375 -162 1 0,527
ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 9 8 2 5 1 265 385 -120 0 1
ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 7 8 0 7 1 208 542 -334 0 1

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/09/16 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 62 – 68 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
24/09/16 17:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 20 – 59 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
24/09/16 13:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 93 – 15 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
24/09/16 13:30 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 52 – 37 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/10/16 20:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 60 – 28 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
01/10/16 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 68 – 30 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 20 – 0
01/10/16 13:30 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 59 – 46 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/10/16 16:00 ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 0 – 20 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
08/10/16 14:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 55 – 29 ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
08/10/16 13:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 45 – 62 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
08/10/16 14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 62 – 57 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/10/16 12:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 – ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 58 – 27 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
15/10/16 13:30 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 88 – 42 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
15/10/16 20:30 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 92 – 28 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΝΤΩ
15/10/16 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 59 – 48 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/10/16 13:00 ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 45 – 98 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
22/10/16 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 39 – 70 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
22/10/16 17:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 49 – 63 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22/10/16 13:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 54 – 29 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
29/10/16 20:30 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 104 – 28 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
29/10/16 14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 71 – 41 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
29/10/16 12:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 68 – 46 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
29/10/16 13:30 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 34 – 54 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/11/16 15:00 ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 19 – 70 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
05/11/16 20:00 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 53 – 65 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
05/11/16 20:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 42 – 83 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
05/11/16 12:30 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 55 – 56 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/11/16 15:30 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΔΥΜΗΣ Α.Ο. 57 – 34 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
12/11/16 14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 58 – 32 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
12/11/16 20:30 ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 50 – 36 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12/11/16 20:30 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ – ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 90 – 27 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/11/16 15:00 ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΔΥΜΗΣ Α.Ο. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 27 – 75 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19/11/16 20:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 2 – 1 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
19/11/16 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 64 – 60 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
19/11/16 12:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 201 – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 1 – 2 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΤΗΦΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Advertisements