Στατιστικά ανδρών 2013-2014

Αγωνιστική Περίοδος: 2013-2014

Πρωτάθλημα: Α2 Ανδρών ΕΣΚΑΗ

Τελευταία ενημέρωση: 31/5/2014

Πορεία ομάδας στην Α2 Ανδρών

 

 

 

FGA: Field Goal Attempted

eFGA: effective Field Goal Attempted

Eff: Efficiency

FTA: Free Throw Attempted

 

 Αξιολόγηση μέσος όρος ομάδας 81.7

 

 

 

Βολές 62% (270/439)

 

Δίποντα 49% (519/1051)

 

Τρίποντα 28% (99/354)

 

Πόντοι MO 69,5 ανά αγώνα

 

 

Ριμπάουντ MO 37,7 ανά αγώνα

 

 

Ασίστ MO 14,6 ανά αγώνα

 

 

Κοψίματα MO 2,5 ανά αγώνα

 

Κλεψίματα MO 10,0 ανά αγώνα

 

Playoffs

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/05/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 76 – 45 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
07/05/14 8:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 0 – 0 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 0 – 0
07/05/14 7:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 67 – 61 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
11/05/14 7:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 65 – 68 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ
8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Βαθμολογία

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΑΧΑΓΙΑ 82 51 26 25 1 0 1805 1349 456 0 1
ΣΦΗΚΑ ΑΣ 50 26 24 2 0 1908 1561 347 0 1
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 47 26 21 5 0 1813 1465 348 0 1
ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 44 26 18 8 0 1687 1487 200 0 1
ΓΥ.Π.Α.Σ . 41 26 15 11 0 1642 1516 126 0 1
ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 39 26 13 13 0 1706 1680 26 0 1
ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 37 26 11 15 0 1501 1532 -31 3 1,087
ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 37 26 11 15 0 1482 1614 -132 3 0,919
ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 36 26 10 16 0 1516 1643 -127 4 1,141
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 36 26 10 16 0 1433 1609 -176 2 0,875
ΠΥΡΓΟΣ 99 34 26 8 18 0 1460 1618 -158 3 1,175
ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 34 26 8 18 0 1488 1664 -176 3 0,850
ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 32 26 6 20 0 1309 1566 -257 0 1
ΝΙΚΗ ΑΣ 28 26 2 24 0 1342 1788 -446 0 1

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Αγώνες

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/10/13 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 83 – 48 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09/10/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 64 – 50 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
09/10/13 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 69 – 52 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
07/10/13 7:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 64 – 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
09/10/13 9:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 60 – 58 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
09/10/13 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΑΣ 55 – 54 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
09/10/13 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 59 – 67 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/10/13 9:00: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 0 – 0 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16/10/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 55 – 60 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
16/10/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 55 – 67 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16/10/13 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 50 – 56 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16/10/13 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 60 – 69 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
16/10/13 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 64 – 47 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
16/10/13 7:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 58 – 50 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
21/10/13 8:30: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 44 – 56 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/10/13 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 60 – 56 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
23/10/13 9:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 57 – 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23/10/13 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 85 – 69 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
23/10/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΝΙΚΗ ΑΣ 60 – 49 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
23/10/13 9:15: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 55 – 69 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
23/10/13 9:15: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 58 – 68 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23/10/13 7:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 45 – 52 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/10/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 57 – 80 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30/10/13 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 69 – 65 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
30/10/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 45 – 75 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
30/10/13 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 63 – 51 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
30/10/13 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 63 – 55 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
30/10/13 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΠΥΡΓΟΣ 99 50 – 59 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
30/10/13 9:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 65 – 60 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/11/13 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 57 – 49 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
06/11/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΝΙΚΗ ΑΣ 64 – 54 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
06/11/13 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 72 – 62 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
06/11/13 7:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 81 – 72 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
06/11/13 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 60 – 50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
06/11/13 6:15: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 45 – 81 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
06/11/13 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 55 – 64 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/11/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 53 – 84 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
13/11/13 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 89 – 77 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
13/11/13 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΑΧΑΓΙΑ 82 53 – 77 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13/11/13 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 55 – 56 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13/11/13 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΠΥΡΓΟΣ 99 57 – 52 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
13/11/13 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 78 – 77 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13/11/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 44 – 63 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/11/13 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 56 – 65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
20/11/13 9:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 62 – 71 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
20/11/13 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 2 – 1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
20/11/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 48 – 46 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20/11/13 6:15: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 55 – 69 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
20/11/13 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΝΙΚΗ ΑΣ 67 – 58 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
20/11/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 71 – 48 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/11/13 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 57 – 68 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
27/11/13 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 50 – 69 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
27/11/13 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΑΧΑΓΙΑ 82 56 – 72 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
27/11/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΥΡΓΟΣ 99 55 – 48 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
27/11/13 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 88 – 54 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
27/11/13 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 52 – 88 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
27/11/13 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 39 – 56 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
04/12/13 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 65 – 43 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
04/12/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 74 – 51 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
04/12/13 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 65 – 51 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
04/12/13 6:15: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 69 – 71 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
04/12/13 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 64 – 66 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
04/12/13 9:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 62 – 44 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
04/12/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 64 – 45 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/12/13 9:00: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 38 – 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
11/12/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 59 – 66 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11/12/13 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΥΡΓΟΣ 99 70 – 57 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
11/12/13 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 45 – 67 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
11/12/13 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 64 – 72 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
11/12/13 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 69 – 52 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
11/12/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 54 – 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/13 8:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 73 – 55 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
18/12/13 9:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΧΑΓΙΑ 82 60 – 65 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18/12/13 6:15: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΝΙΚΗ ΑΣ 69 – 57 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
18/12/13 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 63 – 51 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
18/12/13 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 91 – 56 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18/12/13 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 39 – 62 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡ/ΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
18/12/13 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 52 – 54 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 70 – 47 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
08/01/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΠΥΡΓΟΣ 99 69 – 46 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
08/01/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 70 – 71 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
08/01/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 56 – 94 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
08/01/14 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 56 – 54 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
08/01/14 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 69 – 50 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
08/01/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 83 – 53 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/01/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 58 – 62 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15/01/14 6:15: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 43 – 68 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
15/01/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΧΑΓΙΑ 82 0 – 0 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
15/01/14 9:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 81 – 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
15/01/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 56 – 42 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
15/01/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 58 – 61 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15/01/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 48 – 78 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
19/01/14 8:00: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΧΑΓΙΑ 82 40 – 79 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/01/14 6:15: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 57 – 64 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22/01/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 44 – 54 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22/01/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΧΑΓΙΑ 82 60 – 65 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
22/01/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 69 – 50 ΘΕΟΔΩΡ/ΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
22/01/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 49 – 51 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22/01/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 52 – 46 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
22/01/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 93 – 69 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/02/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 67 – 52 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
29/01/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 62 – 78 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΦΕΪKOY ΕΛΙΣΑΒΕΤ
29/01/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 62 – 60 ΘΕΟΔΩΡ/ΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
29/01/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 56 – 62 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
29/01/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΝΙΚΗ ΑΣ 64 – 55 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
29/01/14 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 43 – 69 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
29/01/14 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΠΥΡΓΟΣ 99 67 – 55 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/02/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 73 – 71 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
05/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 68 – 65 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
05/02/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 54 – 90 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
05/02/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 67 – 65 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
05/02/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 75 – 72 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
05/02/14 6:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 62 – 47 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
05/02/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΠΥΡΓΟΣ 99 86 – 78 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
14/02/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 67 – 61 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12/02/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 60 – 53 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
12/02/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΙΚΗ ΑΣ 68 – 36 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
12/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 44 – 54 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
12/02/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 67 – 68 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
12/02/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 53 – 51 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
23/02/14 8:00: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 41 – 48 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/02/14 9:00: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 53 – 42 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
19/02/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 35 – 55 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
19/02/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 79 – 76 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
19/02/14 7:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 50 – 60 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
19/02/14 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 61 – 62 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
19/02/14 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΥΡΓΟΣ 99 58 – 48 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 65 – 59 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/02/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 72 – 43 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
26/02/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 53 – 58 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
26/02/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 69 – 61 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
26/02/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 64 – 59 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26/02/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 53 – 55 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
26/02/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 65 – 63 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
26/02/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 78 – 70 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
05/03/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 88 – 84 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
05/03/14 8:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΓΥ.Π.Α.Σ . 64 – 51 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
05/03/14 6:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΓΙΑ 82 35 – 72 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
05/03/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 69 – 65 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
05/03/14 8:30: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 66 – 60 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
05/03/14 8:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 45 – 60 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
05/03/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 53 – 64 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/03/14 8:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 64 – 58 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
12/03/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 59 – 46 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
12/03/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 82 – 59 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
12/03/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 73 – 38 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
12/03/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 53 – 70 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
12/03/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΝΙΚΗ ΑΣ 68 – 40 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12/03/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 56 – 49 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/03/14 8:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 44 – 63 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
19/03/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΓΥ.Π.Α.Σ . 42 – 71 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
19/03/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΧΑΓΙΑ 82 62 – 70 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19/03/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 43 – 65 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
19/03/14 6:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 66 – 70 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
19/03/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 83 – 71 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
19/03/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 48 – 59 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/03/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 64 – 54 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26/03/14 7:15: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 69 – 48 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
26/03/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΑΧΑΓΙΑ 82 51 – 72 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
26/03/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 65 – 67 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
26/03/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 80 – 61 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
26/03/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 74 – 78 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ
26/03/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΝΙΚΗ ΑΣ 71 – 57 ΘΕΟΔΩΡ/ΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/04/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 68 – 62 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
02/04/14 7:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΥ.Π.Α.Σ . 78 – 70 ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
02/04/14 9:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 48 – 53 ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
02/04/14 8:30: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 62 – 66 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
02/04/14 6:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 64 – 71 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02/04/14 8:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 80 – 78 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
02/04/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 93 – 64 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/04/14 9:00: ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 38 – 71 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
09/04/14 6:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΣ 99 – ΓΥ.Π.Α.Σ . 57 – 56 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
09/04/14 8:15: ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ – ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ 55 – 67 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
07/04/14 8:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π 72 – 60 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
09/04/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ 55 – 62 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
09/04/14 8:15: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ – ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ 75 – 74 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
06/04/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΝΙΚΗ ΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 62 – 101 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/04/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΓΥ.Π.Α.Σ . – ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ ΑΣ 68 – 73 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
23/04/14 9:00: ΠΡΟΠ.ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΣ 99 82 – 63 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
23/04/14 9:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΥΠΕΡΙΩΝ ΑΓΕΑ 62 – 36 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
23/04/14 9:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΙ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 52 – 61 ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23/04/14 9:00: Ε.Α.Π ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΟ Π – ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 20 – 0 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
23/04/14 9:00: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΑΙΓΕΑΣ ΑΟ – ΠΑΤΡΕΥΣ ΑΠΣ 57 – 52 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23/04/14 7:30: ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΛΕΧΑΙΝΩΝ ΑΕ – ΝΙΚΗ ΑΣ 94 – 72 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

 

Advertisements

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s