Στατιστικά ανδρών 2014-2015

Αγωνιστική Περίοδος: 2014-2015

Πρωτάθλημα: Α1 Ανδρών ΕΣΚΑΗ

Τελευταία ενημέρωση: 4/5/2015

Πορεία ομάδας στην Α1 Ανδρών

Ο Αίαντας  11 νίκες και 15 ήττες στην αγωνιστική περίοδο.

 Αξιολόγηση μέσος όρος ομάδας 67.3

 

 

Βολές 66% (376/566)

 

Δίποντα 45% (521/1156)

 

 Τρίποντα 29% (111/389)

 

Συν-πλην πεντάδας όσο είναι στο παρκέ 0.6

Πόντοι MO 67,7 ανά αγώνα

Ριμπάουντ MO 36,1 ανά αγώνα

Ασίστ MO 11,8 ανά αγώνα

Κοψίματα MO 2,8 ανά αγώνα

 

Κλεψίματα MO 6,5 ανά αγώνα

 

Η τελική βαθμολογία

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ)

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ Βαθ2 Διαφ2
ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 48 26 22 4 0 1851 1594 257 0 1
ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 44 26 18 8 0 1646 1594 52 0 1
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 43 26 17 9 0 1771 1640 131 3 1,214
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 43 26 17 9 0 1695 1628 67 3 0,823
ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ ΑΙ 40 26 14 12 0 1577 1561 16 4 1,068
ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 40 26 14 12 0 1779 1682 97 2 0,936
ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 38 26 12 14 0 1668 1661 7 0 1
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 37 26 11 15 0 1677 1698 -21 7 1,133
ΣΦΗΚΑ ΑΣ 37 26 11 15 0 1765 1782 -17 7 1,021
ΑΧΑΓΙΑ 82 37 26 11 15 0 1613 1727 -114 4 0,860
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 36 26 10 16 0 1485 1524 -39 0 1
ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α.Π. 35 26 9 17 0 1619 1748 -129 0 1
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 34 26 8 18 0 1630 1733 -103 3 1,042
ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟ 34 26 8 18 0 1596 1800 -204 3 0,959

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)

Τα αποτελέσματα

Α’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
07/10/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 57 – 49 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
07/10/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 71 – 65 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
07/10/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 63 – 50 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
07/10/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 66 – 57 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
07/10/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 48 – 50 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
07/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 44 – 65 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
07/10/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 72 – 74 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
13/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 69 – 61 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
13/10/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 58 – 66 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
13/10/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 81 – 63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13/10/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 90 – 71 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
13/10/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΧΑΓΙΑ 82 73 – 49 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13/10/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 65 – 54 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13/10/14 8:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 77 – 69 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/10/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 79 – 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
20/10/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 59 – 57 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20/10/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 39 – 59 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20/10/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 65 – 69 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20/10/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 50 – 69 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
20/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 55 – 66 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
20/10/14 8:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 71 – 66 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/10/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 87 – 72 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
27/10/14 9:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 78 – 70 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
27/10/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 63 – 55 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
27/10/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 51 – 44 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
27/10/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΧΑΓΙΑ 82 83 – 58 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
27/10/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 65 – 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27/10/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 57 – 62 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
03/11/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 72 – 70 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
03/11/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 81 – 74 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
03/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 45 – 60 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
03/11/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 67 – 56 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
03/11/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 65 – 69 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
03/11/14 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 56 – 53 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
03/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 66 – 59 ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
10/11/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 75 – 69 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
10/11/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 75 – 71 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10/11/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 58 – 66 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
10/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 59 – 43 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
10/11/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 82 – 54 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 71 – 65 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
10/11/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 70 – 68 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
17/11/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 81 – 76 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
17/11/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 69 – 63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
17/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 59 – 51 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ
17/11/14 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΑΧΑΓΙΑ 82 56 – 60 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17/11/14 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 56 – 61 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 73 – 75 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17/11/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 76 – 68 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
24/11/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 70 – 60 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
24/11/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 67 – 84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
24/11/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 63 – 74 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
24/11/14 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 59 – 48 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
24/11/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 64 – 74 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
24/11/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 79 – 50 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
24/11/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 64 – 66 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
01/12/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 69 – 61 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
01/12/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΧΑΓΙΑ 82 76 – 82 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
01/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 49 – 54 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
01/12/14 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 76 – 69 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
01/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 69 – 47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
01/12/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 66 – 65 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
01/12/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 56 – 58 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
08/12/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 69 – 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
07/12/14 6:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 1 – 2 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
08/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 84 – 49 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
08/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 66 – 81 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
08/12/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 72 – 63 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
08/12/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 70 – 67 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
08/12/14 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 72 – 70 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
15/12/14 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 75 – 78 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
15/12/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 58 – 72 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
15/12/14 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 58 – 86 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
15/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΧΑΓΙΑ 82 72 – 64 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
15/12/14 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 85 – 68 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15/12/14 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 51 – 45 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
15/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 71 – 63 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
22/12/14 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 66 – 77 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
22/12/14 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 79 – 65 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
22/12/14 8:30: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 67 – 78 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
22/12/14 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 68 – 76 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
22/12/14 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 64 – 75 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22/12/14 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 71 – 64 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
22/12/14 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 70 – 69 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
12/01/15 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 56 – 51 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
12/01/15 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 56 – 63 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
12/01/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 77 – 56 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12/01/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 58 – 67 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
12/01/15 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΧΑΓΙΑ 82 71 – 76 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤ
12/01/15 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 79 – 63 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
12/01/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 64 – 66 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Β’ ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
19/01/15 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 63 – 85 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19/01/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 52 – 54 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
19/01/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 61 – 78 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
19/01/15 8:30: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 64 – 54 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
19/01/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΧΑΓΙΑ 82 75 – 50 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
19/01/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 73 – 55 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
19/01/15 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 60 – 52 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
26/01/15 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 64 – 65 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26/01/15 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 57 – 54 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26/01/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 63 – 64 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
26/01/15 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 1 – 2 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26/01/15 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 67 – 82 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
26/01/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 55 – 58 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26/01/15 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 77 – 67 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/02/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 61 – 67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
02/02/15 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 63 – 53 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
02/02/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 67 – 70 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
02/02/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 69 – 58 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΡΟΜΥΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟ
02/02/15 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΑΧΑΓΙΑ 82 82 – 73 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
02/02/15 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 67 – 58 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
02/02/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 90 – 65 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/02/15 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 58 – 59 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
09/02/15 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 83 – 68 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
09/02/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 63 – 70 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛ
09/02/15 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 68 – 58 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
09/02/15 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 63 – 80 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
09/02/15 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 68 – 58 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
09/02/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 78 – 58 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/02/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 77 – 70 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟ
16/02/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 73 – 50 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
16/02/15 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 68 – 60 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
16/02/15 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 70 – 66 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
16/02/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΑΧΑΓΙΑ 82 55 – 65 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
16/02/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 69 – 61 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
16/02/15 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 84 – 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
02/03/15 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 71 – 73 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
02/03/15 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 69 – 61 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
02/03/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 58 – 71 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
02/03/15 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 73 – 64 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
02/03/15 7:00: ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – ΑΥΣ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΑΧΑΓΙΑ 82 65 – 67 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ
02/03/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 60 – 55 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
02/03/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 49 – 54 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
09/03/15 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 71 – 69 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
09/03/15 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 66 – 51 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
09/03/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 67 – 60 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝ/ΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
09/03/15 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 55 – 49 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
09/03/15 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 73 – 64 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
09/03/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 72 – 56 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ
09/03/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 63 – 65 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
16/03/15 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 62 – 64 ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ
16/03/15 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 58 – 62 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16/03/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΑΧΑΓΙΑ 82 85 – 71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
16/03/15 7:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 77 – 73 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
16/03/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 67 – 69 ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
16/03/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 56 – 58 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16/03/15 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 74 – 58 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
23/03/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 87 – 83 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
23/03/15 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 2 – 1 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23/03/15 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 56 – 60 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
23/03/15 7:30: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 88 – 76 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23/03/15 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 69 – 65 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
23/03/15 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 68 – 63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
23/03/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 57 – 49 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
30/03/15 8:00: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 70 – 67 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
30/03/15 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 55 – 56 ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
30/03/15 7:00: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 80 – 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
30/03/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 68 – 71 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
30/03/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 77 – 65 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30/03/15 9:00: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 65 – 64 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
30/03/15 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 68 – 76 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
06/04/15 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 73 – 53 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
06/04/15 8:00: ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 59 – 66 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
06/04/15 8:00: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 78 – 58 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
06/04/15 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 65 – 63 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
06/04/15 8:00: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 70 – 56 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
06/04/15 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 85 – 56 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
06/04/15 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 64 – 55 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
20/04/15 8:30: ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΣΦΗΚΑ ΑΣ – ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. 55 – 73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20/04/15 8:30: ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ 79 – 70 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
20/04/15 8:30: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ – ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 64 – 56 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20/04/15 8:30: ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ – ΑΧΑΓΙΑ 82 65 – 67 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ
20/04/15 8:30: Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α 77 – 60 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20/04/15 8:30: Ε.Α.Π Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ – ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 49 – 86 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛ ΑΝΥ ΝΤΙΜΟΣ
20/04/15 8:30: ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. – ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ 77 – 56 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝ
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ Διαιτητής 1 Διαιτητής 2
27/04/15 8:00: ΑΙΓΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΦ – ΣΦΗΚΑ ΑΣ 73 – 53 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ
27/04/15 8:00: ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΠΟ – ΠΥΡΓΟΥ ΓΑΣ – ΠΑΝΗΛΕΙ 2 – 1 ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΠΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
27/04/15 8:00: Π.Γ.Ε. ΑΓΥΙΑΣ ΑΕ ΠΑΤΡ. – ΝΕΟΙ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 71 – 65 ΚΑΜΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΝΙΟΣ
27/04/15 8:00: ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ – ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 64 – 81 ΤΣΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣ
27/04/15 8:00: ΚΛ.ΑΧΑΓΙΑΣ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 67 – 55 ΚΡΕΣΤΑΙΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣ ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27/04/15 8:00: ΔΗΜΟΤ. ΑΛΕΞΙΩΤΙ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ – ΠΑΟΚ Α – Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚ 71 – 49 ΔΑΡΛΑΜΗΤΣΟΣ ΕΥΑΓ ΚΩΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
27/04/15 8:00: Ε.Α.Π ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 81 – 71 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Τελευταία Ενημέρωση: 30/04/15

Advertisements

1 Comment

Σχολιάστε

Συνδεθείτε για να δημοσιεύσετε το σχόλιο σας:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s