Πρωτάθλημα εφήβων 2017-2018

Ο Αίαντας συμμετείχε στον 1ο Όμιλο της Α φάσης

Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 19 10 9 1 0 641 400 241   2   1,489   1,602
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 19 10 9 1 0 690 459 231   1   0,671   1,503
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 17 10 7 3 0 591 456 135   2   1,016   1,296
ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 17 10 7 3 0 562 472 90   1   0,983   1,190
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 16 10 6 4 0 676 558 118   2   1,211   1,211
Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 16 10 6 4 0 474 438 36   1   0,825   1,082
Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- ΑΚΤΑΙ 14 10 4 6 0 453 477 -24   0   1   0,949
ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 12 10 3 6 1 412 591 -179   2   1,272   0,697
ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 12 10 2 8 0 448 635 -187   1   0,785   0,705
ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 11 10 2 7 1 369 560 -191   0   1   0,658
ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ 5 10 0 5 5 199 469 -270   0   1   0,424

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/09/17 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 49-50
17/09/17 19:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 73-44
17/09/17 20:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 50-47
16/09/17 18:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 31-54
16/09/17 20:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο.-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 31-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ-ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ 20-0
23/09/17 12:00 ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 43-54
23/09/17 14:00 ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 30-88
24/09/17 16:30 ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΒΟΗΘΗ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ -ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 77-34
23/09/17 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 46-55
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/09/17 13:00 ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 37-84
30/09/17 14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 71-47
30/09/17 15:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 73-63
30/09/17 16:30 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 51-67
30/09/17 18:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 64-35
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/17 14:30 ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ 72-40
07/10/17 15:00 ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΒΟΗΘΗ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 62-61
04/10/17 19:15 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 66-69
07/10/17 20:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο.-ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 61-46
07/10/17 13:00 ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 44-43
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/17 17:00 ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ -ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 40-60
14/10/17 14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 68-64
11/10/17 19:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 103-45
14/10/17 18:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 41-59
15/10/17 13:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 60-28
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/17 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ 87-32
21/10/17 20:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο.-ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 38-59
21/10/17 18:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 54-66
22/10/17 12:00 ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΒΟΗΘΗ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ -ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 63-71
21/10/17 14:00 ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 31-65
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/10/17 17:00 ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ -ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 50-66
28/10/17 14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 56-47
28/10/17 15:00 ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 80-27
28/10/17 14:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 68-51
29/10/17 15:00 ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 30-56
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/17 18:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ 20-0
04/11/17 19:00 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 52-67
04/11/17 13:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο.-ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 37-90
04/11/17 19:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 63-52
05/11/17 16:00 ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΒΟΗΘΗ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 61-36
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/17 17:00 ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ -ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 0-20
11/11/17 14:45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 57-69
11/11/17 13:00 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ-Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 84-31
11/11/17 15:00 ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 53-43
11/11/17 13:00 ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 57-90
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΛ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ-ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ 20-0
22/11/17 14:30 ΡΟΙΤΙΚΩΝ ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ -ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ 48-82
18/11/17 18:30 ΕΑΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Τ Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- -Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ 38-39
18/11/17 20:30 ΚΛ. ΓΛΑΥΚΟΥ ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ 56-44
19/11/17 20:00 Π.Γ.Ε. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ -ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ 80-75
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19:00 ΑΕΘΛΕΙΟΝ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΓΣ -ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 0-20
26/11/17 12:30 ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 73-49
15:00 ΠΥΡΓΟΥ – Γ.ΒΑΣΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕ ΠΥ -ΙΤΕΩΝ ΕΣ ΠΑΤΡΑΣ 20-0
25/11/17 17:00 ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΑΟ -Α.Σ.ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ- 56-54
13:00 ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΒΟΗΘΗ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΣ -ΓΛΑΥΚΟΣ Α.Ο. 20-0
Advertisements